Om oss

Vi är en byggkonsultfirma som ligger i Brodalen, Lysekil. Bolaget bildades 2010.

Vår inriktning har sedan starten varit att erbjuda konsulttjänster inom byggsektorn och vi åtar oss alla sorters uppdrag. Från små tillbyggnader och villor för privatpersoner till större renoveringar och nyproduktioner.

Kontakt

Andersson Nielsen AB
Brobergsvägen 3
45494 Brastad
Lars Nielsen
VD, KA, Rådgivande ingenjör
lars@andersson-nielsen.se
0706 – 24 43 13
Linn Nielsen
Vice VD, Certifierad KA 
linn@andersson-nielsen.se
076 – 8439733
info@andersson-nielsen.se
tel: 0523 – 42080 (växel)
Hugo Hermansen
Civilingenjör, Energiberäkning
hugo@andersson-nielsen.se
070 – 245 41 67
Matilda Andersson
Ritare, BIM-samordnare
matilda@andersson-nielsen.se
0730 – 69 30 16
Vi delar lokal med
Tempo Brodalen.
Fredrika Georgson
Byggnadsingenjör, Ritare
fredrika@andersson-nielsen.se
073 – 543 55 55
Anders Dahl
Design, Ritare, BIM-samordnare
anders@andersson-nielsen.se
0708 – 68 80 40
Marcus Karlsson
Teknisk rådgivning, Täthetsprovning, Termofotografering
marcus@andersson-nielsen.se
072 – 22 70 533
Frank Karlsen
Byggnadstekniker, Fuktmätning
frank@andersson-nielsen.se
0722 – 400 411

Hitta hit

Partners